روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست)

میکرونیدلینگ با بهره گیری از دستگاه میکرونیدلینگ ، یکی از تاثیرگذارترین روش های  درمانی از بین بردن چین و چروک ها ، رفع افتادگی و شلی پوست و در نهایت جوان سازی پوست می باشد . جدا از اینکه چند سال داریم ، جوان هستیم یا پا به سن گذاشته ایم ، داشتن پوستی سالم ، شاداب و عاری از هر گونه لک و افتادگی و شلی پوست ، دغدغه همه ما می باشد . روش های مختلف درمانی از جمله روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) در جهت رفع مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی وجود دارد که جایگزینی به جای عمل های جراحی گران قیمت شده اند .

میکرونیدلینگ ( جوان سازی پوست)  چیست ؟

روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) در چندین قرن پیش از مصر باستان آمده است ، اما روش درمانی جوان سازی پوست ، از پنجاه سال پیش ،توسط پزشکان و متخصصان پوستبه عنوان یک روش علمی مورد توجه قرار گرفت .

میکرونیدلینگ (Percutaneous Collagen Induction) در درجه اول موجب تحریک پوست و ساخت پروتئین کلاژن یا همان PCI می شود . روش درمانی جوان سازی پوست با دستگاه میکرونیدلینگ در واقع نوعی تحریک مکانیکال پوست جهت بازسازی و ترمیم مجدد سلول های مرده پوست با هدف درمان سلامت و زیبایی و بهبود ظاهری پوست صورت و بدن می باشد .

در فرآیند روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) با دستگاه میکرونیدلینیگ ، سوزن ها یا کارتریج های ریزی با نام سوزون میکرونیدلینگ جهت کار با دستگاه میکرونیدلیینگ وجود دارند که موجب می شود میلیون ها میلیون میکروکانال ریز در لایه های اپیدرم پوست ایجاد می گردد.

کارتریج میکرونیدلینگ در واقع به صورت کاملا غیر تهاجمی و بدون هیچ گونه عارضه جانبی کمک به افزایش انتشار فاکتورهای رشد از فیبروبلاست ها ، پلاکت های خونی کرده و در نهایت موجب بهبود عملکرد فاکتورهای رشد Alpha و Beta می شود .

همین فرآیند درمانی با کارتریج میکرونیدلینگ و با بهره گیری از دستگاه میکرونیدلینگ در درجه اول ،پوست را برای ساخت و تولید پروتئین کلاژن توسط فیبروبلاست ها می کند . در این میان کراتینوسیت ها به لایه های اپیدرم پوست منتقل شده و با تکثیر شدن خود کمک به استحکام و قوام لایه های اپیدرم پوست خواهند کرد .

انواع دستگاه میکرونیدلینگ

انواع دستگاه میکرونیدلینگ

چه کسانی مجاز کار با دستگاه میکرونیدلینگ هستند ؟

کارر با روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) با دستگاه میکرونیدلینگ ، حتما باید توسط پزشک متخصص پوست صورت بگیرد ، چرا که میزان نفوذ سوزن به داخل پوست باید در حدی باشد که خونریزی بسیار کم و البته ظریفی را ایجاد نماید که اصطلاحا با آن (Pinpoint Bleeding) می گویند .

شایان ذکر است بدانید در روش درمانی میرکونیدلینگ ، قطعا اپیدرم پوست سوراخ می شود ، اما هرگز به هیچ وجه تخریب نخواهد شد ، پس به هیچ عنوان جای هیچ گونه نگرانی باقی نیم ماند . در واقع اپی تلیال در کوتاه ترین زمان ممکن بازسازی خواهد شد .

تاریخچه روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) :

بیش از 50 سال است که روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز ، به عنوان یک روش درمانی کاملا غیر تهاجمی و البته بدون عوارض جانبی ، در جهت رفع مشکلات و عیب و ایرادهای پوستی در کوتاه ترین زمان ممکن ، بسیار مورد استقبال پزشکان و بیماران قرار گرفته است .

اگر بخواهیم دقیق تر شما را با روش درمانی میکرونیدلینگ آشنا کنیم ، باید  به معنای واضح تری شما را با روش درمانی میکرونیدلینگ آشنا شوید :

میکرو به معنای کوچک و نیدلینگ به معنای سوزن می باشد . حال میکرونیدلینگ پوست به این معنی می باشد : ایجاد سوزاخ های ریزی روی سطح پوست که موجب بازسازی ، کلاژن سازی و جوان سازی پوست می شود . روش های درمانی مختلفی از جمله درمارولر (دستگاه درمارولر) و همچنین درماپن از زیر شاخه های روش درمانی میکرونیدلینگ (جوان سازی پوست) می باشد .

سوزن میکرونیدلینگ دکتر پن

سوزن میکرونیدلینگ دکتر پن

نحوه عملکرد دستگاه میکرونیدلینگ :

در بالا اشاره داشتیم که سوزن های ریزی وجود دارد با نام سوزن و یا کارتریج میکرونیدلینگ که مخصوص دستگاه میکرونیدلینگ می باشد . این سوزن های ریز و غیر تهاجمی با نفوذ به لایه های اپیدرم پوست ، در درجه اول شاید جراحت مختصری روی سطح پوست ایجاد کند ولی همین جراحت غیر تهاجمی در درجه اول موجب ترمیم و بازسازی و قوام و استحکام لایه های اپیدرم  پوست خواهد شد .

خرید دستگاه میکرونیدلینگ :

فروشگاه اینترنتی طب اسکین ، وارد کننده تمامی محصولات و تجهیزات سلامتی پوست ، محصولات خود را با تضمین اصالت کالا ، گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمتی رقابتی ارائه می گردد . جهت اطلاع از مشخصات قیمت و خرید دستگاه میکرونیدلینگ ، مشخصات قیمت و خرید سوزن میکرونیدلینگ با پایین ترین قیمت ، می توانید با همکاران ما در واحد فروش از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ و اینستاگرام tebskin با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید .

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

موجود شد به من اطلاع بده. We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.
سوالی دارید؟ از ما بپرسید
Please accept our privacy policy first to start a conversation.