همه چیز درباره پلاسماجت و عملکرد آن

پلاسماجت حالت چهارم ماده است که باعث یونیزاسیون سلولی می شود . این روش درمانی برای از بین بردن چین و چروک های نواحی اطراف چشم و صورت ، از بین بردن غدد چربی ، استرج مارک (از بین بردن ترک های ناشی از زایمان) ، از بین بردن جای جوش و … لیفتینگ صورت و از بین بردن افتادگی و شلی پوست و جمع شدن لایه های زیرین پوست می شود .

پلاسما جت چیست ؟

پلاسما جت یکی از روش های درمانی جوان سازی پوست ، از بین بردن افتادگی پوست ، رفع پیری و چین و چروک های نشسته روی پلک و … مناسب برای افرادی است که به دنبال یک روش درمانی کاملاغیر تهاجمی و بدون عوارض جانبی به غیر از عمل های جراحی تهاجمی و گران قیمت برای جراحی ناحیه پلک ، از بین بردن ترک های ناشی از زایمان و جوان سازی پوست خود هستند .

مراحل انجام روش درمانی پلاسما جت :

در روش درمانی پلاسماجت ، با نزدیک شدن دستگاه به سطحی ترین لایه پوست ، همان طور که در تصویر مشاهده می فرمایید ، دانه های قهوه ای تیره رنگی روی پوست ایجاد می شود که این دانه ها پس از یک الی دو هفته کاملا محو می شوند و به هیچ عنوان اسکار به جای نمی گذارد .

با برخورد سوزن دستگاه پلاسما جت به ناحیه مورد نظر عمل تبخیر در نواحی لایه های عمقی پوست ، باعث جمع تر شدن پوست شده و چین و چروک ها و ترک ها کم رنگ و در نهایت محو می شوند  . پس از یک هفته شما شاهد نتایج شگفت انگیز روش درمانی پلاسماجت جهت جوان سازی پوست خود خواهید بود .

تعداد جلسات مورد نیاز برای پلاسماجت :

جهت جوان سازی پوس صورت خود با دستگاه پلاسماجت ، بسته به نوع پوست حدود 3 الی 4 جلسه با فواصل یک الی دو ماهه لازم است تا شما به نایج دلخواه خود برسید .

کاربرد دستگاه پلاسماجت برای پوست صورت :

  •  درمـان جوش
  •  کم کردن لکه های پیری و خال های رنگی
  •  کاهش نقاط قرمز ایجاد شده روی پوست
  •  از بین بردن چروک های صورت و گردن
  •  درمان افتـادگی پلـک ها
  •  درمان چین و چروک و خطوط کنار چشم یا پنجه کلاغی
  •  درمان چین و چروک و خطوط دور دهان
  •  درمان چین و چروک و خطوط نواحی جلوی گوش

پلاسماجت بینی و مزایای آن :

پلاسماجت بینی یک روش درمانی بسیار عالی جهت رفع و از بین بردن عیب های بینی ، بسیار مناسب برای بینی های گوشتی جهت آب کردن و از بین بردن گوشت های نواحی بینی و در نهایت کوچک کردن بینی بدون هیچ گونه عارضه جانبی ، بدون دوره نقاهت و هیچ گونه خونریزی و دردی می باشد .

رفع ترک های دوران بارداری با پلاسماجت پلکسر :

با  دستگاه پلاسماجت پلکسر می توانید با ترک های شکمتان پس از دوران بارداری خداحافظی کنید ، این روش درمانی بسیار مناسب و کاملا غیر تهاجمی جهت از بین بردن ترک های ناشی از چاقی و یا دوران بارداری می باشد .

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

موجود شد به من اطلاع بده. We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.
سوالی دارید؟ از ما بپرسید
Please accept our privacy policy first to start a conversation.